POWRÓT
LEGENDY
1975
HISTORIA
Marka Cassida znana jest każdemu, kto odkrywał świat motocykli dzięki czeskim maszynom Jawa czy ČZ. Popularne kaski chroniły kilka pokoleń motocyklistów. Jako entuzjaści motocykli nie mogliśmy pozwolić, aby legenda odeszła w zapomnienie. Postanowiliśmy o własnych siłach ponownie przywrócić ją do życia i zaoferować jej szczególną urodę nie tylko czeskim fanom motocyklistki.
2019
NASZA WIZJA
Cassida jest obecnie produktem czeskich designerów i specjalistów od rozwoju, którzy kładą szczególny nacisk na nowoczesne wzornictwo, rozwiązania technologiczne i funkcjonalność, a jednocześnie pragną zachować pierwotny charakter marki. Cassida powstaje u wypróbowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Produkty są starannie testowane tak, aby ich jakość odpowiadała na potrzeby dzisiejszych wymagających użytkowników i spełniała parametry techniczne w zakresie bezpieczeństwa.
 

Integralne

Apex Fusion


Apex Jawa


Apex Vision


Apex


Integral 3.0 RoxoR


Integral 3.0 Turbohead


Integral 3.0

Otwarte

Jet Tech Corso


Jet Tech


Magnum


Reflex Safety


Reflex


Oxygen BadAss


Oxygen Rondo


Oxygen Jawa OHC


Oxygen 101 Riders


Oxygen

 
 
 
 
 

Technologia

Komfort jazdy zapewniają niski poziom hałasu, aerodynamiczny spoiler, deflektor nosa, precyzyjny mechanizm otwierania i zamykania wizjera, blokada blendy przeciwsłonecznej, system pompowania poduszek policzkowych i wiele innych właściwości kasku.
 

Materiały

Produkujemy skorupy poliwęglanowe i z włókna szklanego, stosujemy zabezpieczające elementy odblaskowe. Wewnętrzna część kasku wyposażona jest w nowoczesne materiały o właściwościach oddychających.

Komfort

Projektujemy tylko to, czego sami chcemy używać! Inspirujemy się własnymi doświadczeniami i staramy się cały czas udoskonalać nasze technologie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę.
 

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo i doskonałą widoczność jeźdźca, kaski wyposażone są w elementy odblaskowe.

AMBASSADORS

Richard Mošna

Czech Quad Stuntrider

Jakub "Sanka" Valena

Drifter SEMI-PRO, Gymkhana PRO

František Máca

FMX Rider

Jaroslav Šíma

Motocyklovy dziennikarz, podróżnik

Producent

 

ACI – Auto Components International s.r.o.

Republika Czeska

www.aci.eu


Sales Representative
Josef Kulhavy
GSM: +420 774 665 907
email: kulhavy@aci.cz
 
 
 
 
ACI – Auto Components International s.r.o., www.aci.cz
© 2015 ACI